STARTSIDA
STARTSIDA
Kontakt
Vad är stroke?
Vad gör vi?
» Måldokument
» Förbundsstyrelsen
» Verksamhet
» Valberedning
» Kansliet
» Riktlinjer
» Stadgar
» Tidningen StrokeKontakt
» Gratismaterial
Bli medlem
Föreningarna
Anhöriga
Juristen har ordet
Strokedagen
Webb-Butik
Forskning & ansökan
Gåva till Strokefonden
Utbildning
Nyheter
Filmer
Länkar
Press
Samverkanspartners
Stroke i media
Talande Webb
In English
Sök

 

STROKE-Riksförbundets kansli

Adress:
Måsholmstorget 3, 127 48 Skärholmen
Telefon: 08 721 88 20
Fax: 08 721 88 29

Hitta till oss
Telefontider (helgfria dagar):
Måndag - torsdag: 09.00 - 12.00 samt 14.00 - 15.00
Fredagar: 9.00 - 12.00

info@strokeforbundet.se
Bild

Verksamhetschef

Kjell Holm
08 721 88 11


kjell@strokeforbundet.se
Bild

Sakkunnig

Daniela Bjarne
08 721 88 21


daniela@strokeforbundet.se
Bild

Konsulent

Hasse Sandberg
08 721 88 27

hasse@strokeforbundet.se
Bild

Ekonomi

Lotta Lantz
08-721 88 23



lotta@strokeforbundet.se
Bild

Kanslist

Kerstin Holmberg
08 721 88 24


kerstin@strokeforbundet.se
Bild

Kanslist

Lena Eriksson
08-721 88 22


lena.eriksson@strokeforbundet.se
Bild

Kanslist

Peter Wätterljung
08 721 88 13


peter@strokeforbundet.se

Skriv ut Skriv Ut-ikon
Måsholmstorget 3, 127 48 Skärholmen
Tel: 08-721 88 20, Fax: 08-721 88 29

info@strokeforbundet.se

Strokefonden pg. 90 05 30-7, bg. 900-5307
Tel: 0200-883131

Organisationsnr: 802009-9332