Södermanlands län

Eskilstuna

Stroke-föreningen Eskilstuna Eskilstuna, Torshälla, Flen, Malmköping, St. Sundby, Skogstorp, Hållsta, Julita Ordförande Eva Klevefelt Arkeologgatan 6 644 35 Torshälla Tel: 076-340 77 99 E-post: eva.klevefelt@telia.com Sekreterare Eva Lindman Jäder Öna 1 635 05 Eskilstuna Tel: 016-39 50 90 E-post: eva.lindman04@gmail.com Kansli Eskilstuna Strokeförening Föreningshuset E18 Eleonoragatan 18 633 43 Eskilstuna Tel: 076-314 73 65 E-post: stroke.eskilstuna@gmail.com Org.nr: 802464-8639 Plusgiro: 644 26 36-4 Hemsida: www.strokeforeningen.dinstudio.se Länsförening: Södermanland

2020-06-12T07:42:12+02:00

Katrineholm

Stroke-föreningen i Katrineholm Org.nr: 802488-9175 Inlett process för vilande. Länsförening: Södermanland Kontaktperson Hasse Sandberg Tel: 070-184 98 94 E-post: hasse@strokeforbundet.se  

2019-11-04T09:37:51+01:00

Nyköping

Stroke-föreningen Nyköping Östra Sörmland Ordförande Ove Hedström Brunnsgatan 16 611 32 Nyköping E-post: ove.hedstrom@hotmail.com Sekreterare Camilla Villani Vintervägen 17 611 36 Nyköping Tel: 070-426 06 65 E-post: camilla.villani@gmail.com Org.nr: 802430-2963 Bankgiro: 5756-0872 Länsförening: Södermanland

2019-10-22T15:30:34+02:00

Södermanlands LÄN

STROKEFÖRENINGEN I SÖDERMANLANDS LÄN Kommuner: Eskilstuna, Flen, Gnesta, Katrineholm, Nyköping, Oxelösund, Strängnäs, Trosa och Vingåker Ordförande Eva Klevefelt Arkeologgatan 6 644 35 Torshälla Tel: 076-340 77 99 E-post: eva.klevefelt@telia.com Sekreterare Gunnar Harnesk Gravörvägen 9 632 23 Eskilstuna Tel: 070-641 95 07 E-post: gunnar@harnesk.eu Org. nr: 802489-2641

2020-01-13T10:18:21+01:00